Інструменти

НАТЯГУВАЧ ГУСЕНИЦЬ

Надійне, безтурботне і швидке натягування гусениці! Популярні натягувачі гусениць HAVEL натягують гусениці на лісові машини без великих зусиль. Рама натягувача гусениці HAVEL міцна, і оброблена поверхня може витримувати знос. Натягувачі гусениць HAVEL підходять для майже всіх моделей гусениць лісогосподарських машин. Натяжне зусилля становить 3000 кг.
Натяг гусениці виконується швидко, завдяки ефективному і довговічному гідравлічному натягувачу HAVEL, що працює з гідравлічним насосом. Механічний натягувач працює як гідравлічний натягувач, але натяг досягається за рахунок використання болтового пістолета, храпового ключа або іншого ключа. Гусениці можуть бути легко встановлені з використанням допоміжних ланок, що поставляються з натягувачем.

  • Натягування гусениці за раз, що спрощує встановлення нової ланки.
  • Ретельно спланована конструкція гарантує, що натягувач залишається в положенні, що призводить до обережного натягу.
  • Портативний, як і інші інструменти обслуговування.
  • Натяжне зусилля 3000 кг.
Інструменти для ланцюгів HAVEL
Інструменти для ланцюгів HAVEL спрощують натяг ланцюга і видалення штифта. Інструменти виготовлені для інтенсивного використання, мають невеликий розмір і прості у використанні.
З натягувачем ланцюга HAVEL легко зібрати, затягнути і видалити навіть важкі ланцюги. Натягувач ланцюга призначений для використання однією людиною. Незамінний інструмент для підрядників і будь-кого, хто працює з ланцюгами.
HAVEL знімач шпильок - це міцний і портативний інструмент для швидкого видалення шпильок. За допомогою знімача шпильок HAVEL ви можете легко видалити шпильки з ланцюгів. За допомогою інструменту HAVEL видалення шпильок займе значно менше часу.
  • Ножична модель ланцюгового натягувача і ручна рукоятка роблять швидке виконання процесу.
  • Натягувач ланцюга простий у використанні - помістіть кінчики ножиць в ланки ланцюга і затягніть.
  • Знімач шпильок має міцну конструкцію - непохитну, витримує послідовні удари.
  • Помістіть шпильку в інструмент, вдарте кілька разів молотком - і шпилька стане вільною.